Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına vade farksız 3 taksit imkanı

Ödemenizi, Kapıda ister kredi kartınız ile isterseniz nakit olarak yapabilirsiniz.

75 TL ve üzerinde ki alışverişleriniz de kargo bedava! Üstelik stoktan aynı gün gönderim

Seçenekler
Kategoriler
Tahıl Seçeneği
Lezzet
Yaş Seçimi
Markalar
Kilo Seçenekleri
Fiyat

Kedi Mamaları

Kuru kedi maması, yaş kedi mamaları ve kedi kumu gibi ürünleri uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleri ile sizlere ulaştırmaktayız. Kedi mamaları kategorisinde bulabileceğiniz çok çeşitli ürünler sayesinde kedinizin damak tadına en uygun mamayı seçebilir KG seçenekleri sayesinde ihtiyacınıza yönelik sipariş verebilirsiniz. Ucuz kedi mamaları uygun fiyat avantajına rağmen besleyici özelliklerinden kısılmamış mamalardan oluşmaktadır.

Yaş Kedi Mamaları

Kedinize güzel bir hediye vermek istiyorsanız bu yaş kedi mamaları kategorisinden herhangi bir ürün olmalıdır :). Ev yemeklerinin verilmemesi gereken bu canlılar sürekli kuru mama ilerde beslenmemesi gerekir, ödül kedi maması vererek kedinizin sevinmesini sağlayabilir aynı zamanda bağırsaklarının yumuşamasına yardım etmiş olursunuz.

Kedi Kumu

İhtiyaçlarınıza yönelik bir çok kedi kumu türü mevcuttur, bunlardan bazıları; Silika, Bentonit ve Anti Alerjik özelliği taşıyan kumlar olarak sıralayabiliriz, hangi kedi kumunu sipariş edeceğinize dair kararsızlık yaşıyorsanız canlı destekten yardım talep ediebilirsiniz.