Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına vade farksız 3 taksit imkanı

Ödemenizi, Kapıda ister kredi kartınız ile isterseniz nakit olarak yapabilirsiniz.

75 TL ve üzerinde ki alışverişleriniz de kargo bedava! Üstelik stoktan aynı gün gönderim

Seçenekler
Kategoriler
Tahıl Seçeneği
Lezzet
Yaş Seçimi
Markalar
Kilo Seçenekleri
Fiyat

Ucuz köpek maması almanın yanında besleyici özelliklerinden kısılmamış köpek mamalarını tercih etmeniz köpeğinizin gelişimi ve sağlığı açısından oldukça önem arz etmektedir. Köpek maması tercihinde bulunurken köpeğinizin ırkı, yaşı, kilo durumu ve sevdiği tatlara yönelik tercih yapmanız gerekmektedir. Köpeğinizin iştahı yerinde olsa da sevmediği içeriklere sahip bir mamayı yemeyi reddedebilir ve bu durum onun zayıf düşmesine neden olabilir, özellikle her zaman verdiğiniz mama haricinde başka bir içeriğe yada markaya ait mama veriyorsanız yeme alışkanlıklarını gözlemleyin olumsuz bir durumda müdahale etmekte gecikmemeye özen gösterin.

Köpeğinize yaşına uygun mama yedirmeniz oldukça önemlidir, yavru köpeğinize vereceğiniz yavru köpek mamaları onun gelişimi ve ileride sağlıklı bir birey olması için mutlaka gereklidir.

Köpeğiniz genç bir delikanlı gibi görünüyor olsa da yaşı ilerlemiş olan köpekler için mutlaka yaşlı köpek mamaları kategorisindeki mamaları tercih etmeniz gerekir, bu mamaların ne zaman verilmeye başlanacağı oldukça değişkenlik gösterdiği için en uygun tavsiyeyi size veteriner hekiminiz verecektir.